Radu Mihaiu a anunțat, miercuri, că intenționează să candideze pentru un nou mandate de primar al Sectorului 2, scrie Agerpres.
„Vreau să candidez din partea USR şi din partea alianţei de dreapta unită. (...) Va exista un formalism şi pentru acest lucru, dar aş spune că în acest moment sunt cel mai bine poziţionat să candidez din partea alianţei dreapta unită. (...) Sondajele arată bine, dar suntem totuşi destul de departe de alegeri. Nu aş vrea să ne bazăm exclusiv pe sondaje. Mai este încă de făcut, cu siguranţă. (...) La cum am văzut eu evoluţia acestor sondaje şi în acest moment arată că suntem foarte bine”, a spus Radu Mihaiu, la Digi 24.…
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea