Prima parte a lunii februarie vine cu vreme de primăvară : cer senin și temperaturi ridicate pentru această perioadă a anului.
„Vremea se va ameliora , astăzi, in județ iar temperaturile vor rămâne mult mai ridicate față de normalul perioadei. Cerul va deveni variabil, mai mult senin. Maximele vor atinge, în aceste condiții, valori în general intre 8°C in zonele submontane si 14°C, la podiş iar minimele de mâine dimineață vor scădea până la valori cuprinse între -2°C in depresiuni şi 5°C in zonele de deal din sudul judetului. La Bistrița, cerul va deveni variabil, mai mult senin. Maxima zilei va atinge 12°C“, a informat Meteo.BN.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul