După fotbal, handbal, tenis, karate şi kickboxing, la SCO Jibou se va practica din anul 2024 şi sportul la fileu. Clubul sportiv susţinut de Primăria oraşului Jibou a început înscrierile pentru secţia de volei – sunt aşteptaţi aici băieţi şi fete cu vârste între 7 şi 18 ani
La nici doi ani de la înfiinţare, SCO Jibou are deja în cele cinci secţii – fotbal, handbal, tenis, karate şi kickboxing – aproape 300 de copii şi juniori!
Noul An aduce încă o secţie la clubul susţinut de Primărie. Începând din anul 2024, gruparea de pe Someş va avea şi secţie de volei! În zilele trecute, au început înscrierile, fiind aşteptaţi copii şi juniori cu vârstele între 7 şi 18 ani – fete şi băieţi.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul