Sosit la Arad la începutul săptămânii trecute, Vlăduț Morar l-a convins pe Mircea Rednic că merită o nouă șansă la UTA. Atacantul de 30 de ani jucase în „alb-roșu”, în prima parte a sezonului 2020-2021, marcând trei goluri și reușind un assist. Morar lucrase și cu actualul antrenor al arădenilor pentru o scurtă perioadă la Petrolul, în prima parte a sezonului 2012-2013. De altfel, Rednic l-a folosit într-un singur meci pe „vârful” ce avea pe atunci 19 ani și care a marcat golul succesului cu Viitorul, la Constanța.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul