• au fost făcute repopulări pe apele administrate de A.J.V.P.S. Brăila • în acest an, asociația are drept obiectiv popularea cu exemplare din specia fazan pe cele 25 fonduri cinegetice pe care le gestionează •“Astăzi, toate salariile sunt plătite la zi, nu avem nicio datorie către furnizori”, spune directorul Florin Țarălungă (foto)
Asociația Județeană a Vânătorilor și Pescarilor Sportivi (A.J.V.P.S.) Brăila are de aproape un an un nou director, în persoana lui Florin Țarălungă. Salariat al acestei instituții din 2001, unde a avut funcția de șef Compartiment pază și îndrumare tehnică, este absolvent al Liceului Silvic Brănești și a Facultății de Științe ale Naturii și Ecologie.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul