Un conducător auto care a coborât de pe strada Louis Pasteur, și care părea că se îndreaptă spre strada Victor Babeș, s-a răzgândit în ultimul moment în intersecție și a virat stânga, fără să se asigure, spre strada Bogdan Petriceicu Hăsdeu.
În momentul acela, un biciclist care livra mâncare și care se afla în spatele autoturismului, a fost cât pe ce să fie luat pe sus. Incidentul a avut loc joi, în data de 25 ianuarie, în jurul orei 16:00.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul