Un șofer a staționat neregulamentar și a blocat calea de acces spre o școală din Crângași. La scurt timp după, portiera din dreapta a mașinii s-a deschis, iar o tânără a aruncat un sac de gunoi pe jos.
Polițiștii au văzut toată acțiunea pe camerele de supraveghere din zona respectivă, au venit la fața locului și au sancționat-o pe femeie.
Noaptea trecută, un șofer a oprit mașina în dreptul porții de intrare în curtea Școlii 167 din Crângași. Imediat ce șoferul a parcat, pasagera aflată pe scaunul din dreapta a deschis portiera mașinii și a aruncat, pe trotuar, o pungă mare, de culoare albă, plină de resturi de mâncare.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul