Primăria Sectorului 2 vrea să revitalizeze o zonă emblematică a Bucureștiului, anume Piața Obor. În luna ianuarie, administrația anunța că au început lucrările pe Strada Chiristigiilor, urmând ca și Aleea cu Ceas să fie revitalizată.
Zona Obor a intrat într-un proces de modernizare, potrivit informațiilor oferite de Primăria Sectorului 2 pe Facebook. Printre zonele de interes se află Strada Chiristigiilor și Aleea cu Ceas.
PS2 a transmis că vor fi aduse îmbunătățiri radicale zonei Aleea cu Ceas din proximitatea Pieței Obor.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul