Asociația Culturală ”Alexandru Fărcaș”, Asociația Culturală ”Pro Transilvania” și Asociația Future City vă invită la ”Valentine’s Day Love music show”: Povești de iubire în cântec, pași de dans și modă. Doi amfitrioni etern îndrăgostiți, o distribuție minunată, un scop generos.
Clujenii sunt așteptați în 14 februarie 2024, ora 19, la un spectacol memorabil cu o super distribuție, de Valentine’s Day, la Cinema Teatru Florin Piersic! Intrarea este liberă. Sunt apreciate donațiile pentru “Concursul Alexandru Fărcaș Voice Competition 2024”.
Prezentatori: Anca-Mona Mariaș și Petre Burcă…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul