Un bărbat fără permis din județul Vâlcea a fost prins de polițiștii argeșeni în Curtea de Argeș. Omul era la plimbare iar mașina îi fusese dată de un alt bărbat care știa că nu are permis.
„La data de 27 decembrie a.c., polițiștii din cadrul Poliției Municipiului Curtea de Argeș au depistat un bărbat de 30 de ani, din Râmnicu Vâlcea, care conducea un autoturism, pe raza municipiului Curtea de Argeș, fără a poseda permis de conducere. De asemenea, s-a stabilit faptul că autoturismul i-a fost încredințat de către un bărbat de 31 de ani, tot din Râmnicu Vâlcea, care avea cunoștință de faptul că acesta nu deține permis de conducere. În cauză, a fost întocmit dosar penal”, informează IPJ Argeș.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul