Acesta a declarat, după momentul aflării sentinței, că singura strategie a liberalilor călărășeni pentru campania electorală din 2024 se baza pe faptul că va fi condamnat și nu va mai putea candida. Iar sentința primită le încurcă rău planurile.
Numai că nu doar liberalii așteptau condamnarea sa ci și unii dintre social democrații călărășeni. Ieri, în conferința de presă, Vasile Iliuță a confirmat că au fost unii colegi care deja își făceau planuri să preia organizația județeană.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul