MAKO.UTA a disputat, în această după-amiază, primul meci de verificare din acest an, la Mako, în Ungaria, contra celor de la Ajka. S-a jucat pe teren sintetic, deoarece afară erau sub 0 grade Celsius. Echipa maghiară, care e penultima în liga secundă (locul 17), a acceptat acest joc de pregătire deși a făcut 350 de kilometri pe drum, până la locul faptei. Iar acest lucru i-a impresionat pe cei de la UTA.
La prima vedere, a sărit în ochi câteva absențe la UTA. E vorba de Kucher, C. Mihai, Luckassen și Omondi. De fapt, cei patru nici nu au făcut deplasarea în țara vecină. Despre Abeid nu mai are rost să aducem aminte, e la Cupa Africii, cu naționala Mauritaniei.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul