Bătrâna Doamnă a fotbalului românesc pune punct scurtei vacanțe de Sărbători în a patra zi a anului. Joi dimineață la arena „Francisc Neuman”, e programată vizita medicală, urmată – cel mai probabil – în cursul după-amiezii de primul antrenament al anului.
Jucătorii au început să apară deja la Arad, până la această oră neanunțându-se absenețe la reunire. De exemplu, Eric Omondi, cel care a călătorit pe distanța cea mai mare până în Kenya și înapoi, e de ieri în orașul nostru, iar astăzi ar trebui să sosească majoritatea „stranierilor”. Rămâne de văzut care e strategia clubului în ceea ce-i privește pe Marku și Dumitrașcu, jucători care nu mai sunt doriți sub nicio formă de Rednic, în timp ce Kucher sau Ofosu sunt și ei sub semnul întrebării.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul