Ajunsă cu doi ani mai târziu în SuperLigă decât UTA, Universitatea Cluj i-a luat-o înainte formației arădene ca și investiții și pretenții. „Șepcile roșii” s-au salvat fără baraj în sezonul precedent, iar în acest campionat „navighează” undeva la mijlocul clasamentului, la o aruncătură de băț de zona play-off. Gruparea de pe Mureș este ceva mai în spate, la 5 lungimi de undă, înainte de duelul de duminică, de la ora 13, de pe „Cluj Arena”, din cadrul etapei cu numărul 24.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul