Cum presiunea este în vestiarul „şepcilor roşii”, UTA ar putea profita. După eşecul neaşteptat de la Iaşi, băieţii lui Ovidiu Sabău sunt „condamnaţi” să câştige, pentru a nu pierde contactul cu echipele implicate în lupta pentru o clasare în primele şase.
Pentru utişti orice punct e binevenit, iar Mircea Rednic trebuie să găsească formula potrivită. Va schimba, oare, echipa câştigătoare din meciul cu Sepsi ? Sau va miza pe acceaşi formulă, cu Kucher între buturi? Cum este răspunzător de rezultatele echipei, decizia îi va aparţine.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul