Cu excepția câtorva minute, la începutul partidei, meciul a fost controlat de arădeni, care au gestionat bine faza de apărare și au punctat pe contra-atac. A fost 3 – 1 pentru UTA, dar putea fi și mai mult cu puțină concentrare în fața porții.
În urma partidei de astăzi, UTA a urcat pe locul 11 în clasament, acumulând 30 de puncte.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul