Dar, ca să înțelegeți bine de ce abordăm subiectul, o să facem o scurtă incursiune în trecut. „Prietenii primarului” este o grupare, născută la început pe Facebook, prin care primarul actual al municipiului Arad, Călin Bibarț, dorea să își strângă toți apropiații, din partid sau nu, constituindu-se ca alternativă a ceea ce la un moment dat era (sau este și acum…) „opoziția numită organizația municipală a PNL Arad”.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul