La fața locului s-au deplasat pompierii din cadrul Detașamentului Dorohoi, cu o autospecială de stingere și modul de descarcerare, o ambulanță SMURD și două salvări de la Serviciul Ambulanță Județean (SJA).
Ajunși la fața locului, aceștia au constatat că șoferul era încarcerat, iar cei doi pasageri erau ieșiți din mașină și primeau îngrijiri medicale de la echipajele SJA.
Conducătorul auto a fost scos din autoturism de pompieri, fiind preluat de echipajul SMURD. Toți trei au fost transportați la spital pentru îngrijiri medicale de specialitate.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul