Pe 26 ianuarie 2024, în jurul orei 15:40, ca urmare a unei sesizări telefonice, cu privire la manifestările ciudate ale unui tânăr care tulbura liniștea publică, o patrulă s-a deplasat pe strada Tudor Vladimirescu nr. 5.
La fața locului polițiștii locali au constatat că aspectele sesizate se confirmă, un bărbat în vârstă de 23 ani, ce prezenta un comportament specific persoanelor aflate sub influența unor substanțe psihoactive, tulbura liniștea publică, creând un sentiment de nesiguranță cetățenilor.
Deoarece acesta a devenit agresiv, polițiștii locali au fost nevoiți să-l imobilizeze prin încătușare, fiind solicitat și sprijinul unui echipaj de la Serviciul Județean de Ambulanță.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul