Weekend-ul acesta, la sediul Centrului Cultural al MAI, se desfășoară Turneul de Tenis de masă. Astfel, sâmbătă 27.01 a.c., s-au disputat meciurile pentru categoria -35 de ani, iar duminică, 28.01 a.c., vor avea loc cele pentru categoria +35 de ani. Sâmbătă, la finalul unor meciuri extrem de interesante și disputate, au fost stabiliți cei mai buni concurenți la -35 de ani. Pe primul loc s-a clasat un argeșean.
Citește și: Vlad Pascu a cerut o mediere cu familiile studenților morți în accidentul de la 2 Mai pentru a afla ce pretenții materiale au…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul