Seniorii din comunitatea orădeană au avut luni, 5 februarie, la Centrul Social Multifuncțional Rogerius, aflat în subordinea Direcției de Asistență Socială Oradea, o zi în care au petrecut câteva ore într-un mod plăcut.
Sub coordonarea doamnei Miorița Săteanu, cetățean de onoare al orașului Oradea, s-a dat startul unui nou proiect, intitulat „Clubul AS al personalităților naționale”, în cadrul căruia vor avea loc întâlniri lunare, în toate centrele sociale multifuncționale din cartiere, a căror tematică va fi viața și opera unor personalități de la noi din țară.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul