Luni, 5 februarie 2024, în jurul orei 14.00, Poliția Municipiului Alba Iulia a fost sesizată de către reprezentantul unui magazin din municipiu, cu privire la faptul că două persoane au sustras, de pe rafturile magazinului, produse cosmetice în valoare de 164 de lei.
Polițiștii din patrula de siguranță publică, deplasați la fața locului, au identificat un bărbat, de 28 de ani, din Blaj și o femeie de 32 de ani, din Crăciunelu de Jos, asupra cărora au fost găsite produsele sustrase.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul