Un bărbat care vindea droguri consumatorilor din Argeș a fost prins în flagrant delict.
Polițiștii Brigăzii de Combatere a Criminalității Organizate Pitești – Serviciul Antidrog, împreună cu procurorii D.I.I.C.O.T. – Serviciul Teritorial Pitești, au efectuat cercetări, într-un dosar penal, sub aspectul săvârșirii infracțiunii de trafic de droguri de mare risc și au realizat o acțiune de prindere în flagrant delict.
Astfel, la data de 11 ianuarie a.c., polițiștii au prins în flagrant delict un bărbat, în județul Dâmbovița, după ce ar fi comercializat 20 de grame de droguri de mare risc (4-CMC, cunoscut sub numele de cristal), pentru 2.900 de lei.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul