La data de 27 decembrie 2023, în jurul orei 20.00, o femeie din Ciugudul de Sus, comuna Unirea, a sesizat, prin 112, faptul că, în jurul amiezii, soțul său a plecat de acasă, cu un ATV și nu s-a mai întors. Bărbatul, în vârstă de 57 de ani, a fost găsit, căzut, lângă ATV, în locul numit ”La Feti”, pe raza localității Ciugudul de Sus, iar, ulterior, echipajul SMURD prezent la fața locului a declarat decesul. Cadavrul a fost transportat la Serviciul de Medicină Legală, în vederea efectuării necropsiei și stabilirii cu exactitate a cauzei morții. Cercetările sunt continuate sub aspectul săvârșirii infracțiunii de ucidere din culpă.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul