În fiecare săptămână aducem în fața dumneavoastră un antreprenor, unul de-al nostru care a reușit să pună pe picioare și să mențină o afacere în Curtea de Argeș sau în zonă. Cu multe eforturi, cu riscuri mari, cu nopți nedormite și muncă până la epuizare, un antreprenor care a reușit. Rubrica este scrisă și susținută de Cosmin Petrescu, președintele PNL Curtea de Argeș. Astăzi, Ovidiu Leca.
După câțiva ani petrecuți în Europa, Ovidiu Leca se întoarce acasă, la Curtea de Argeș, unde își deschide un business de nișă – un magazin de echipament sportiv pe strada Banu Mărăcine, susținut de un magazin online pentru promovarea produselor Regal Outdoor.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul