De aproximativ o lună de zile, jucătorii de la SCM Zalău au intrat în vacanţă. Spre deosebire de anii trecuţi, la clubul de la poalele Meseşului a fost linişte în această perioadă, deoarece SCM stă liniştită în poziţia de lider al clasamentului şi nu mai face o grămadă de calcule pentru calificarea în play-off, cum s-a întâmplat în ultimele două sezoane.
SCM Zalău este lider în Seria a X-a, poziţie de pe care va intra, cel mai probabil, şi în play-off.
Însă, pentru a nu avea parte de surprize neplăcute, zălăuanii vor continua să se pregătească corespunzător, iar în aceste zile, jucătorii de la SCM se bucură de timpul liber care le-a mai rămas.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul