Răzvan Tunaru, manager sportiv și Gabriel Alexe, organizatorul de competiții al FC Argeș au fost dați afară de la club! Conducerea echipei s-a întrunit în prima ședință din aceast an, iar cu o zi înainte de reunirea lotului s-a luat decizia de reziliere a contractelor celor doi. De asemenea, lista de demiteri ar fi mult mai lungă, urmând ca alte persoane, fie că este vorba despre fotbaliști sau persoane de conducere, să părăsească echipa din Trivale.
CITEȘTE ȘI: FEMEIE SPULBERATĂ DE TREN! ACCIDENT GRAV LÂNGĂ PITEȘTI!…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul