Trei persoane au fost rănite, dintre care două au ajuns la spital, după un accident grav în centrul unei comune.
Totul s-a petrecut miercuri la amiază, în centrul comunei Truseşti. Un tânăr de 20 de ani, din Durneşi, aflat la volanul unui Mercedes, se deplasa pe DN 29 D, către loc Albești. La un moment dat a vrut să vireze pe un drum secundar, fără a se asgura. În acel moment maşina condusă de el a fost lovită în plin de un Opel condus de un tânăr de 19 ani din Ştefăneşti,…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul