Potrivit reprezentanților Serviciului de Ambulanță Prahova, două persoane au suferit arsuri la mâine.
Este vorba de de o femeie de 48 si de fiica sa, de 16 ani. Acestea au fost transportate la spitalul județean de urgență din Ploiești și se află în afara oricărui periciol.
Până la acest moment, în mod oficial se cunoaște că la momentul izbucniriii incendiului în unitatea respectivă se aflau 26 de persoane, dintre care opt au fost date dispărute.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul