Până să-și cunoască noul antrenor, după demisia lui Lucian Ciba, felnăcanii au ținut să ducă tradiția mai departe. De o jumătate de secol, în comuna din apropierea Aradului când anul se reînnoiește, sârbii îi provoacă pe români la o „miuță”.
De această dată, selecționata sârbilor a avut nevoie de transferuri pentru a onora meciul de pe 2 ianuarie. Antrenorul Tomislav Nichici i-a avut la dispoziție doar pe fiul său, Slagian și pe Goran Plujar, astfel că Dan Morariu, Alexandru Pasăre, Răzvan Ciunea, Radu Trifan și Paul Rad au fost „naturalizați”, pentru a li se opune lu: Leonid Vidac, Răzvan Ristin, Migricel Istin, Mădălin Foghiș, Rafael Bănățean, Cristian Buckva, Cristian Botici Mircea Colompar, Alexandru Sabău și Paul Țapos.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul