Tot frig în zona Brașovului.
În această dimineață, la ora 7.00, la stația meteo de la Ghimbav s-au consemnat minus 11 grade Celsius. Potrivit ANM, a fost mai frig la Brașov decât la Miercurea Ciuc, unde s-au înregistrat minus 10 grade Celsius.
Tot frig în zona Brașovului. Cel mai frig din țară, la ora 7.00, era la Întorsura Buzăului, în județul Covasna, la granița cu județului nostru – minus 17 grade Celsius.
ANM a emis în această dimineață și un cod galben de ceață densă pentru zona Covasna – Harghita.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul