Un tătic din București a apelat la internauți pentru a recupera jucăria preferată a fetiței sale, pierdută în zona Kaufland Colentina. Bărbatul a atașat și o poză a obiectului pierdut, astfel încât cei care îl zăresc să îl poată recunoaște.
Mare parte dintre noi am avut o jucărie, o păturică, sau un alt obiect de care nu ne despărțeam când eram mici. Dacă se pierdea, toată familia trebuia să se mobilizeze pentru a găsi plușul/obiectul mult iubit.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul