La data de 2 februarie 2024, polițiștii din cadrul Secției de Poliție Rurală nr.1 Botoșani au fost sesizați cu privire la faptul că pe drumul județean DJ 208 C, în comuna Curtești, s-a produs un accident de circulație, iar unul dintre conducătorii auto este posibil să se afle sub influența alcoolului.
Echipajul de poliție direcționat la fața locului a stabilit următoarea situație de fapt:
Un tânăr de 22 de ani, din comuna Curtești, în timp ce se deplasa pe DJ 208, a efectuat manevră de schimbare a direcției de mers către stânga, împrejurare în care a întrat în coliziune cu un alt auto care se deplasa regulamentar.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul