Vineri
Sepsi Sfântu Gheorghe – Poli Iași 6-0
SuperLiga s-a dezghețat în 2024 cu scorul campionatului. În Secuime, Sepsi a dezintegrat-o pe Poli Iași și pare a fi în mare formă înainte de vizita la Arad, de peste 8 zile. Ștefănescu a fost omnul partidei cu o „dublă”, teamul neamțului Storck beneficiind și de două penalty-uri. Dacă jocul lui Sepsi a arătat excelent, cel al ieșenilor a fost mizerabil. Moldovenii s-au pregătit pe plan local în ultimele două săptămâni, iar rezultatul a fost dezastruos. Formația din Sfântu Gheorghe își consolidează poziția de play-off, după ce la un moment dat era în plină zonă a „nisipurilor mișcătoare”, iar Iașiul va rămâne sub UTA și după runda cu numărul 22.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul