Un autocamion a luat foc în curtea unei societăți comerciale din localitatea Fântânele, din cauza unui scurtcircuit la sistemul electric.
ISU Arad a informat că pompierii militari de la Detașamentul Arad au intervenit, marți, cu două autospeciale de stingere cu apă și spumă. La locul evenimentului au acționat și pompierii voluntari ai SVSU Fântânele. Conform ISU Arad, la sosirea pompierilor, incendiul se manifesta prin ardere generalizată la nivelul cabinei camionului, fără posibilitate de propagare la alte vehicule sau construcții. Pompierii au acționat pentru pentru stingerea incendiului. „Nu sunt înregistrate victime”, a transmis ISU Arad. Pompierii au informat că incendiul s-a declanșat în urma unui scurt circuit la sistemul electric al autocamionului.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul