Un șofer a decis să-și lase mașina parcată în mijlocul drumului, astfel că liniile de troleibuz cu indicativele 69 și 96 au fost blocate. Vehiculul a fost lăsat sub rețeaua de contact, iar călătorii au fost nevoiți să caute rute alternative de transport.
UPDATE ora 17:00: STB le-a transmis bucureștenilor că la acest moment mijloacele de transport public circulă normal în zona respectivă. Acestea au fost blocate pentru 35 de minute:
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul