SR Brașov – primul transfer din 2024.
Este vorba de mijlocașul Dragoș Șandu, care a activat la Olimpic Cetate Râșnov în prima parte a Ligii 3 – Seria a 5-a.
„Ceea ce m-a făcut sa mă reîntorc a fost dorința de a juca din nou în tricoul galben negru, pe Stadionul Tineretului, în fața suporterilor stegari. Cred în noul proiect, în viziunea pe termen lung a clubului, însă pentru realizarea acelei viziuni este vitală salvarea de la retrogradare. Sunt ferm convins și am încredere deplină că, alături de colegii mei și staff-ul tehnic, vom îndeplini această misiune”, a declarat Dragoș Șandu pe pagina de Facebook SR Brașov.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul