Începând cu data de 08.02.2024, în Spitalul „Prof. Dr. Eduard Apetrei” din Buhuși, au fost impuse măsuri stricte pentru a gestiona creșterea numărului de cazuri de gripă și pentru a proteja atât pacienții internați, cât și personalul medical.
Având în vedere instrucțiunea M.S. nr. 1861/2024 privind instituirea stării de alertă epidemiologică determinată de gripă, s-au implementat următoarele reguli:…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul