Stiri Ziare Locale Spectacolul revine în Sala Sporturilor. Echipele CSM Constanța au nevoie de susținerea suporterilor
Spectacolul revine în Sala Sporturilor. Echipele CSM Constanța au nevoie de susținerea suporterilor

Spectacolul revine în Sala Sporturilor. Echipele CSM Constanța au nevoie de susținerea suporterilor

Sportivii CSM Constanța continuă competițiile în noul an, iar voleiul și baschetul “monopolizează” cel de-al doilea weekend din 2024, cu meciuri susținute de echipele din Liga Națională, Liga 1 și Campionatele Naționale de Juniori și Cadeți.

Vineri, Sâmbătă și Duminică spectacolul revine în Sala Sporturilor, iar echipele noastre au nevoie de susținerea suporterilor.

== Volei seniori ==

Volebaliștii CSM Constanța încep returul Diviziei A1 pe terenul nou-promovatei Universitatea de Vest Timișoara. Băieții antrenați de Cristian Imhoff și Răzvan Parpală vor să obțină prima victorie în 2024 și să-și consolideze locul 8 în clasament, care asigură prezența în play-off-ul campionatului. În tur, echipa noastră s-a impus cu 3-0. Meciul se joacă în Sala Universitatea de Vest. Sâmbătă, 13 ianuarie, de la ora 17.00, în direct pe aplicația CSM Constanța (Google App & App Store) și pe site-ul www.csmconstanta.ro la secțiunea LIVE TV. Hai, Constanța!…

Atac de Constanta - Cristina IonescuIn urma cu 133 zile
Alte stiri din Ziare Locale

Comentarii

Conecteaza-te pe Ziare 24/7
Pentru mai multe stiri personalizate nevoilor tale.

Alte stiri din Ziare Locale

Vezi mai mult
Despre noiContacteaza-neTermeni de conduitaCookiesPolitica de confidentialitatePolitica GDPRDeclarația privind sclavia modernăEgalitate de șanse, diversitate și incluziuneCodul de eticăCariere
Instagram Facebook TikTok Twitter Pinterest
Unele drepturi rezervate 2023 - Ziare 24/7