Concret, sunt situații în care autoritățile au stabilit limite de viteză mai mari sau mai mici, chiar în interiorul aceleiași localități. Șoferii trebuie să fie foarte atenți la indicatoarele rutiere. Pentru că sunt zone unde viteza este limitată fie din cauza unor lucrări, fie pentru că urmează o școală, un spital sau o trecere de pietoni. În aceste situații, limita de viteză este de 30 km/h, iar cei care sunt prinși că circulă cu 41 km/h în localitate vor fi sancționați.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul