Marți, 6 februarie și în școlile din județul Neamț s-a desfășurat cea de a doua probă scrisă la simularea examenului de Evaluare Națională, proba de Matematică. Din cei 4.167 elevi, care urmează cursurile clasei a VIII-a, au ajuns în sălile de clasă doar 4.054 , înregistrându-se 113 absenți, ceea ce înseamnă o prezență de 97,28%.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul