Din ce în ce mai multe service-uri auto dau țepe clienților, nefăcându-și treaba și neeliberând facturi, pentru a nu putea fi trași la răspundere. Gabriel R. a pățit și el acest lucru, după ce și-a dus mașina pentru a fi reparată, a constatat, după ieșirea acesteia din service, că automobilul nu funcționa. Pentru reparații, bărbatul a plătit 5.920 de lei, pentru care nu a primit nici un fel de factură sau bon fiscal. Gabriel R. a solicitat obligarea service-ului la plata sumei de 5.920 lei şi a sumei de 610,41 lei, reprezentând piese şi manoperă pentru intervențiile efectuate, precum şi a sumei de 500 lei cu titlu de daune morale.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul