Articol publicat de ARGESFOCUS.RO - marți, 30 ianuarie 2024
Societatea Apă Canal 2000 SA Piteşti va sista furnizarea apei potabile în municipiul Piteşti, în ziua de miercuri 31.01.2024, între orele 9 – 12, fiind afectaţi utilizatorii situaţi pe strada Baloteşti şi străzile adiacente.
„Oprirea furnizării apei este necesară pentru execuţia lucrărilor de racordare a conductei de apă din str. Baloteşti la conducta principală.
Ne cerem scuze faţă de abonaţii afectaţi de această oprire şi îi rugăm să îşi asigure rezerva minimă de apă pentru consum şi uz casnic pe perioada întreruperii furnizării apei.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul