Marți – 23 ianuarie 2024, echipele RAJA execută lucrări de “Realizare cămine și instalație mecano hidraulică pentru modernizare și sectorizare pe rețele de distribuție apă – LOT 1, LOT 2, LOT 3” pe bd. Tomis nr. 215 (bl. TS9) și la intersecția str. Făgetului cu Maramureș din municipiul Constanța.
Pe timpul desfășurării lucrărilor, în intervalul orar 08.00 – 16.00, vor fi afectați de lipsa apei consumatorii din următoarele zone:
”Ne cerem scuze pentru disconfortul creat abonaților, pe care îi asigurăm că echipele de intervenție ale constructorului vor face tot posibilul pentru finalizarea intervențiilor și reluarea furnizării apei potabile în timp operativ.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul