În vara anului 2022, Bogdan Minteuan ajungea la SCM Zalău. Tânărul mijlocaş nu s-a impus ca titular sub Meseş, însă, a prins destule minute în sezonul trecut, sub comanda lui Cristian Lupuţ. Însă, ulterior a suferit o accidentare destul de urâtă care l-a scos din circuitul echipei pentru o perioadă mai îndelungată.
S-a recuperat din punct de vedere fizic, însă nu a mai făcut parte din planurile antrenorului Cristian Lupuţ şi pentru acest sezon. Astfel, mijlocaşul nu a evoluat nici măcar un minut pentru SCM Zalău în acest sezon, iar în această pauză de iarnă, cele două părţi vor oficializa despărţirea.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul