Anul trecut s-a încheiat cu un scandal în sportul constănțean, după ce Sala Sporturilor a găzduit un concert de manele, în locul unui meci de baschet. Echipa de baschet feminin a clubului CSM Constanța nu a putut juca meciul de acasă cu ACS Sepsi Sf. Gheorghe, din cauza unui concert susținut în Sala Sporturilor din Constanța de către manelistul Tzanca Uraganul.
Trebuie spus că Sala Sporturilor din Constanța este în administrarea Direcției Județene pentru Sport și Tineret (DJST), care o poate închiria către terți, în condițiile legii.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul