La data de 08 ianuarie a.c., în jurul orei 20:00, polițiștii din cadrul Secției 3 Poliție Pitești au fost sesizați cu privire la faptul că, într-un apartament, din raza de competență, a avut loc o stare conflictuală între concubini, femeia fiind agresată fizic de către bărbat.
CITEȘTE ȘI: „DOAMNE, CÂT DE CRUDĂ POATE FI VIAŢA!” CINE ESTE ALEXANDRU, TÂNĂRUL DE 31 ANI MORT SUBIT LA SERVICIU?
În urma verificărilor, polițiștii au stabilit faptul că, un bărbat de 45 de ani, din Pitești, pe fondul unor neînțelegeri mai vechi, și-ar fi amenințat și agresat fizic concubina de 54 de ani.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul