După doi ani în care nu a avut echipă de rugby în 15, CS Universitatea Arad încearcă să revină în reînființata Divizie Națională. Mai precis eșalonul secund al rugby-ului românesc, alături de următoarele echipe: RC Bârlad, CSM Galați, RC Grivița, CS Știința Petroșani, RC Gura Humorului, CSM Bucovina Suceava, Sportul Studentesc, CS Navodari și CSU Alba Iulia. La finalul acestei săptămâni, la București va avea loc Adunarea Generală a afiliaților, acolo unde ucrurile se vor mai clarifica în ceea ce privește componența celor două eșaloane.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul