Campionul Ronald Gavril s-a întors în sala de antrenament care i-a fost casa timp de ani buni, într-o întâlnire emoționantă alături de Anamaria Prodan și antrenorul Relu Auras.
Astăzi, Ronald Gavril, marele campion al boxului mondial, s-a întors la locul care a fost martor la începutul carierei sale și la toate performanțele ulterioare. Alături de el a venit și Anamaria Prodan.
Întâlnirea a avut loc în sala de box unde Ronald a început să-și croiască drumul către succes, iar emoțiile au fost la cote înalte pentru toți cei implicați. Roli și Relu Auras au fost și ei prezenți și au trăit momente deosebit de emoționante în timp ce au rememorat amintiri din anii de antrenamente și competiții.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul