Stiri Ziare Locale Rezultate înregistrate în etapa a 3-a din play-off și play-out în Liga a 4-a
Rezultate înregistrate în etapa a 3-a din play-off și play-out în Liga a 4-a

Sâmbătă, 13 aprilie, s-au jucat meciurile din etapa a 3-a din cadrul play-off-ului și play-out-ului Ligii a 4-a la fotbal. Două meciuri s-au încheiat după mai puțin de o repriză. La Urleasca, meciul dintre Viitorul Cireșu și ACS Comunal Cazasu s-a încheiat în minutul 21, la scorul de 4-0. Pe stadionul Mircea Ceicu din comuna Traian, meciul s-a încheiat în minutul 31, când echipa Sportul Chiscani s-a retras de pe teren, acuzând maniera de arbitraj. Valentin Ivan, de la CS Făurei, a fost golgheterul etapei, cu 3 goluri marcate. Scorul etapei a fost realizat de Suporter Club Brăila, învingătoare cu 6-0 în meciul cu Viitorul Însurăței.…